AdSense

A macska és más háziállatok

Minden a cicák neveléséhez, egészséges tartásához tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

A macska és más háziállatok

HozzászólásSzerző: Cidri » kedd jún. 28, 2011 7:53 pm

Üdv mindenkinek. Azért írok, mert van egy nagy problémám. Múlthéten találtunk egy kiscicát, és az egyik kedves barátunk bevitte a menhelyre, mivel elég sovány volt és bolhás, és még nem gondoltuk, hogy ennyire megtetszik. Kimentünk a menhelyre meglátogatni, megvan-e még, felszedett-e pár kilót, hogy megy a sorsa. Annyira beleszerettünk; már az első pillanatban, amikor még az utcán találtuk, én fogtam meg először, és a menhelyen is önszántából bújt az ölembe. Nagyon sajnáltam otthagyni, pedig tudom, milyen jó dolga van ott, dehát nem simogatják és kényeztetik ott… Mi be tudnánk fogadni, csak az a baj, hogy további 3 teknősbékánk is van, elég kicsik még, sárgafülű ékszerteknősök. Ők hárman nagyon kedvesek számomra, mindent megadunk nekik, amit megtehetünk. Már gondolkodtunk a cica befogadásával kapcsolatban, de mindig attól tartok, ha befogadjuk, egy nap majd elpusztult teknősökhöz érünk haza… Már vagy egy hónapja lehet, hogy megrendeltük az új akváriumukat, ami félig fedett, és arra gondoltunk, hogyha a maradandó helyet még egy kis ráccsal lefednénk, az megoldást jelentene, hogy a kiscica ne nyúlkáljon az akvaterráriumba. És mielőtt kivennénk a cicát, szeretnénk biztosan meggyőződni, hogy tényleg jó ötlet 3 teknős mellé egy kismacska. Mit tudnak javasolni? Hogy oldjuk meg még jobban? Mert nagyon kötődöm ahhoz a macskához, még „csak” 2 hónapos, de ez szerelem volt első látásra. Köszönöm a válaszokat!
Avatar
Cidri
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd jún. 28, 2011 7:49 pm

Re: A macska és más háziállatok

HozzászólásSzerző: roly86 » hétf. aug. 01, 2011 10:46 am

Hali

Amennyiben a macska kinzásoknak volt kitéve akkor nagy a valószinüsége, hogy a teknösöket elöszeretettel fogja piszkálgatni.:) De lehet, hogy tévedek. Az akváriumos változtatás az mindenkép jól jön.

Minden jót:)
http://www.topapro.hu - Apróhirdetés-Topapro.hu
Avatar
roly86
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. aug. 01, 2011 10:28 am


Vissza: Cicás kérdések és tanácsok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron